Feng Shui

 

Konsultacje Feng Shui

 

Feng Shui to starożytna wiedza o życiu w harmonii ze środowiskiem naturalnym. Podstawowym elementem naszego środowiska jest energia Qi. Sztuka Energetycznego Feng Shui polega na pokierowaniu energii Qi w taki sposob, aby stworzyć harmonię w naszym otoczeniu.

Konsultant Energetycznego Feng Shui to mistrz energetyczny, który transformuje negatywne energie. Energie takie mogły powstać poprzez trudne, czasem nawet tragiczne przeżycia osób zamieszkujacych te pomieszczenia, lub ich poprzedników. Nie oczyszczone energie pozostają w pomieszczeniach i oddziaływują na osoby w nich przebywajace.

Feng Shui pomaga nam stworzyć optymalną przestrzeń życiową w granicach naturalnego porzadku. Energetyczne Feng Shui to akupunktura przestrzeni, która umożliwia uwolnienie zablokowanej energii. Jakość energii ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, pomyślność w związkach i rozwój kariery.

Qi to wielowymiarowa energia, która działa we wszystkich dziedzinach naszego życia. A człowiek to wielowymiarowa istota, która dąży do stworzenia harmonii w swoim życiu.

Dharma Qi to stworzenie kosmicznego porzadku poprzez konstruktywne użycie energii.

Energia ta może być tak pokierowana, aby stworzyć miejsca mocy również we własnym domu.