Relacje z warsztatów

13 komentarzy

 1. Basia pisze:

  Byłam na niemal wszystkich warsztatach u Dantry, które prowadziła w Gdańsku. Dają one potężną dawkę energii, siły i optymizmu, bo wychodzimy z nich z przekonaniem, że nie jesteśmy sami, że wspiera nas cały świat duchowy. Medytacje z Dantrą wyzwalają w nas spokój, poczucie bezpieczeństwa i podnoszą nasze wibracje. Warto więc zatrzymać się i “zatankowa? nasze pojazdy” – nasze ciało i duszę w “paliwo” – czyli energię, która pozwoli nam przetrwać w tych dziwnych czasach przemian i transformacji. Dantra pozwala nam otworzyć się na to, co w życiu najważniejsze – miłość…

 2. Andrzej pisze:

  Na warsztaty Dantry trafilem pierwszy raz w marcu 2008 r i od tego czasu bylem na wszystkich, które odbyły się w Trójmieście. Po każdym z nich miałem odczucie ich intesywności, trafiania do esencji mojej istoty. Było też uczucie zmęczenia i wrażenie ruszenia całej kopy spraw w moim wnętrzu. Polecam je wszystkim którzy są na ścieżce…

 3. Basia Mikula pisze:

  Dziekuje Ci Dantro za piekne warsztaty w Gdansku. Bylam pierwszy raz i wiem, ze napewno nie ostatni. Milość, ktorą nam przekazałaś jest we mnie, wypełnia moje serce, myslę, ze moi bliscy czują mój spokój. Emanujesz Dantro miłością i spokojem i wystarczy, ze pomyślę o Tobie, i wszystko staje sie łatwe.

 4. Halina pisze:

  Byłam na majowych Warsztatach, dla mnie 3-cich, i będę na nastepnych. Prowadzi mnie umysł i serce. Pozdrawiam

 5. Jacek P. pisze:

  Wibracje jakimi emanuje Dantra miałem możność odczuć po raz pierwszy na Harmonii Kosmosu na górze Ṡlęży. To właśnie jej świetliste energie trafiły do mnie prawdziwie wgłąb mojego wnętrza. Pierwsze warsztaty we Wrocławiu to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie duchowe. Intensywność emanacji energii światła Dantry i przekazywana przez nią Nowa Wiedza Czasu Przejścia na pewno wywarły, wywierają i spowodują dalszą moją transformację.
  Dziękuję Dantro za wskazanie nowej formy pracy nad sobą za pomocą subtelnych energii kryształów i współpracy z wzniesionymi Istotami Ṡwiatła dla Najwyższego Dobra.

 6. Łukasz K z Wrocławia pisze:

  Każdy kto przychodzi na warsztaty Dantry wychodzi odmieniony! To nieuniknione za sprawą potężnych, oddziaływujących aktywująco świetlistych wibracji energii, z którymi ona pracuje. Dantra to niewątpliwie Strażniczka Ṡwiatła i Przewodniczka na drodze do wejścia na własną ścieżkę Prawdy i Mądrości. Warsztaty stanowią nieopisane wsparcie i motywację dla każdego, kto pragnie otworzyć się na Nową Rzeczywistość, która właśnie się tworzy. Wiedzę i metody pracy jakie przekazuje bazują na Najwyższych Energiach pochodzących z wyższych wymiarów we współpracy z Wzniesionymi Mistrzami światła. Inspirujące przekazy i praca z kryształami pozwalają przebudzić swoją wewnętzną moc w jedności z tymi Energiami.
  Jest to niezwykłe doświadczenie na wszystkich poziomach, a co istotne, pozostaje na stałe w sercu i uruchamia dalsze procesy wewnętrznej transformacji. Dziękuję Ci Dantro za Twoje światło; Jesteś jak Latarnia pomagająca innym w ich transformacjach i duchowych poszukiwaniach. Z radością oczekuję dalszych warsztatów!

 7. Gabriela pisze:

  Trafiłam na warsztaty nie przez przypadek, teraz po odbytych warsztatach to zrozumiałam dokładnie…czysta energia miłości napełniła moje wrażliwe serce…przez jej pryzmat wiele nurtujących mnie spraw dostało odpowiedź, a ja poczułam się jak gdyby lżejsza…cudowne uczucie lekkości z jednej strony, i porzucenie czegoś, co mnie obciążało z drugiej…dziękuję Ci Dantro, Twoja energia jest niezwykle kojąca…pozdrawiam Cię i życzę samych aktów wdzięczności ze strony innych ludzi… Gabriela

 8. Amadeusz Sz. pisze:

  Jesteś wspaniałą Nosicielką światła i Pięknie Nim Promieniujesz na wszystkich. Cieszę się, że Cię poznałem Dantro, zawsze moje serce raduje się, kiedy spotykam Wojownika i Nosiciela Ṡwiatła ale ty jesteś wyjątkowa. Dziękuję Ci za te wspaniałe przeżycia na twoich warsztatach.

 9. Gabriela pisze:

  … ciągle wracam do naszego cudownego czasu Dantro… Pozwól, że podzielę się tym, co wypłynęło ze mnie po warsztatach …
  Za mało słów by opisać,
  Myśl, zbyt ulotną jest …
  Jestem sobą a jakby mnie więcej było …
  Nieopisana tęsknota, a jakby na wyciągnięcie ręki.
  Uczucia jakby ich więcej było …
  Wreszcie czuję, że żyję!!!
  Pozdrawiam w nadziei powtórnego zobaczenia się.

 10. Gosia pisze:

  Byłam chyba na wszystkich warsztatach u Ciebie Dantra w Trójmieście. Zawsze kiedy idę na spotkanie z Tobą wydaje mi się, że już wiem czego się spodziewać, ale za każdym razem te przeżycia i wrażenia, których nam dostarczasz wprowadzając nas w świat energii, w świat tych cudownych i wysokich energii jest zawsze zaskoczeniem, jakby to było pierwszy raz, nie do opisania, nie ma takich słow, które mogłyby wyrazić to, co się dzieje w nas samych i w naszych sercach…. Dziękuję.

 11. Łukasz z Wrocławia pisze:

  Miałem przyjemność uczestniczenia we wszystkich warsztatach Dantry we Wrocławiu.
  Za każdym razem była to praca energetyczna z bardzo wysokimi wibracjami, świetlistymi energiami, Wzniesionymi Mistrzami światła i energią Szambali, dostosowywane przez Dantrę na bieżąco w stosunku do aktualnie przebiegających procesów energetycznych i transformacyjnych na poziomie indywidualnym, planetarnym i intergalaktycznym. Przeżycia, których doznałem były wyjątkowe i niezwykłe, a niezapomniana atmosfera pełna miłości i jedności. Aura tych doświadczeń na długo pozostaje w sercu, a praca wykonana na warsztatach owocuje dalszym duchowym wzrostem i transformacją.
  Co według mnie dodatkowo wyróżnia te warsztaty ponad inne to to, że umożliwiają własny wzrost i pracę duchową oraz poszerzenie świadomości poprzez integrację z Najwyższymi Wibracjami, uaktywniającymi się w trakcie warsztatów w naszym polu energetycznym . Odczuwa się potężne oddziaływanie subtelnych energii, które ukierunkowane dzięki prowadzeniu Dantry w odpowiedni sposób wspierają wewnętrzne oczyszczenie, transformację, przebudzenie duchowego potencjału, otwarcie się na Boskie prowadzenie i poszerzenie świadomości w aspekcie wielowymiarowym. Tego nie da się opisać – trzeba po prostu doświadczyć!
  Poza tym z perspektywy czasu i mojego doświadczenia z medytacjami prowadzonymi przez Dantrę odczułem całym sobą, że są one swoistym kanałem inicjującym i aktywującym do pracy z Wyższymi, świetlistymi Energiami, a efekt tej aktywacji przekłada się na dalsze dalsze przemiany, transformacje, pozwalające odnaleźć się w pełni tu i teraz w tym czasie na wszystkich planach egzystencji, zarówno w aspekcie duchowym, jak i stricte materialnym.
  Warsztaty Dantry gorąco polecam wszystkim, zarówno tym szukającym i otwierającym się na duchowe doznania i jak i tym w pełni realizującym się, a poprzez warsztaty mającym możliwość podniesienia swoich wibracji, poszerzenia świadomości, dostrojenie do energii Szambali i własnej pracy wewnętrznej w połączeniu z Najwyższymi Energiami.
  Są one nieopisanym wsparciem i motywacją dla każdego, kto pragnie otworzyć się na Nową Rzeczywistość, która właśnie się tworzy i być jej Współtwórcą. To szczególnie istotne właśnie teraz – w tym czasie i w tym roku- 2012!
  Kochana Dantro bardzo Ci dziękuję za Twoje Ṡwiatło i za wszystko to co zawdzięczam Twoim warsztatom! ELEXIER

 12. Jacek pisze:

  Po raz kolejny wzięłem udział w warsztatach Dantry – jak zwykle inspirujące i za każdym razem otwierające nową przestrzeń w drodze do pełnej integracji światła.
  Pozostaję pod wrażeniem tych pięknych energii jakimi emanuje Dantra.
  Niezależnie od wspaniale przeżywanych medytacji zawsze otrzymujemy od Dantry coś bardzo praktycznego – tym razem praca z Dyskiem z Fajstos- doświadczyłem realnie uzdrawiającej energii płynącej z poszczególnych segmentów Dysku.
  Z całą odpowiedzialnością polecam warsztaty Dantry. To piękna praca z Wysokimi Energiami, tak pomocna w transformowaniu siebie i swojego otoczenia.
  Dantro dziękuję za wskazówki pomocne w dostosowaniu się do coraz wyższych wibracji Ziemi, co w czasie jakim teraz się znajdujemy, stanowi klucz do wewnętrznej harmonii.

 13. Irena pisze:

  Dantra znam Twoją wspaniałą książke, przeczytanie której dało mi wiele do przemyślenia w moim dotychczasowym życiu, przebudowanie pewnych założeń i dostarczylo wiele pozytywnych wrażeń. Dlatego jeżeli tylko bedę miała “możliwości” to napewno skorzystam z Twoich warsztatów. Czuje to, że pozwoli mi to na odczucie nowej, pozytywnej wibracji i odnalezienie siebie w tym wszechświecie.
  Dziekuje Ci Dantra za to, ze objawiłas sie na mojej drodze życia.

napisz komentarz